18 Nisan 2009 Cumartesi

K’LOCK
K’LOCK Duvar Saatleri

17 Nisan 2009 Cuma

Bukalemun elbiseler

Colour-In DressHollanda'lı modacı Berber Soepboer ve Grafik Tasarımcı Michiel Schuurman kafa kafaya verip giyenin rengini zevkine göre kendisi boyayarak yaratabileceği bir elbise tasarlamışlar. Bu elbiseler çok yakında satışa da sunulacakmış. Fikri sevdim ama yıkanınca renkler ne olur bilemiyorum...

Replacement Dress
İkilinin diğer bir tasarımı da "Replacement Dress". Bu elbise içi/dışı farklı desenli kumaşların oluşturduğu parçalardan meydana geliyor, böylece istediğiniz kısmı ters yüz edip farklı bir görüntü yakalıyorsunuz... İlgili web sitesi için tık tıkKutu Kutu Pense


Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostümü Bölümü mezunu Deniz Orhon Kudak Kutu Kutu Pense isimli web sitesi üzerinden isteğinize göre kuklalar yapıyor.
Kendinize veya sevdiklerinize, el yapımı ipli kukla, el kuklası ya da masaüstü kuklası yaptırmak isteseniz kuklasını yaptırmak istediğiniz kişinin farklı birkaç açıdan çekilmiş fotoğrafını kendisine yolluyorsunuz, 15 gün sonra kuklalarınız hazır oluyor. Kukla fiyatlarını öğrenmek ve kukla siparişi vermek için siparis@kutukutupense.net adresine e-mail atabilirsiniz.

Gardrobunuzu yenileyin!
Artık giymediğiniz ya da içine giremediğiniz giysilerinizi para harcamadan yenileriyle değiştirmek hoş olmaz mı? Big Wardrobe ve Whatsmineisyours bu amaçla kurulmuş siteler. Üye olup sayfanızda elden çıkarmak istediğiniz giysileri sergiliyorsunuz, insanlar da bunların karşılığında size ya para ya da başka giysiler teklif ediyorlar. Bir nevi takas projesi yani... Sizi bilmem ama ben en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum :)

3 Nisan 2009 Cuma

Tchibo'nun tema ürünleri artık internet mağazasında satışta...